• 8 marca- Dzień Kobiet

• W Układzie Słonecznym

• Układ Słoneczny! Planety i gwiazdy za pan brat.

• Światowy Dzień Kota

• Dzień Pizzy

• #przytulmysie2024

• Nasza grupa wzięła udział w akcji #przytulmysie2024
          Przytulasy na powitanie i w trakcie dnia. Na pocieszenie, a także na poprawę humoru. Dobre na wszystko.

• Rozdanie dyplomów

• Dziś mieliśmy przyjemność spotkania z kochaną Pysia Zającówna 🐰 przykicala, przytuliła i piękne dyplomy rozdała.

Bardzo dziękujemy za to spotkanie.

• Wycieczka

• Mikołajkowy wyjazd do parku trampolin FlyPark w Rzeszowie wspólnie z uczniami szkoły. Po wspołnym skakaniu wybraliśmy się do Restauracji McDonald's. Po prostu było super!

• Spotkanie ze Świętym Mikołajem

• Pieczemy pierniczki

• Piernikowe szaleństwo. Dzień pełen słodyczy, wypieków, zabawy a zarazem nauki. Czuć już u nas święta.

• Ubieramy choinkę

• ANDRZEJKI

• Bal Andrzejkowy! Wróżby, zabawa i przebierańce! Cudowny czas.

• Zabawy na śniegu

• Zimowa zabawo trwaj!

• 25 listopada- Dzień Pluszowego Misia

• Dzień Misia w naszym przedszkolu!

Poznaliśmy różne misie: bajkowe te w świecie zwierząt również i na niebie. Na koniec sesja z ulubieńcami dzieci.

• 11 listopada- Narodowe Święto Niepodległości

• 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości! Godło, Flaga, Hymn - nasze symbole! Ważny dzień dla każdego Polaka, dla nas również.

• 8 listopada- Dzień Zdrowego Śniadania

• Zajęcia o zdrowym odżywianiu. To była bardzo ciekawa lekcja. Pełna wiedzy i próbowania różnych smakołyków.

• Warsztaty kulinarne

• Warsztaty kulinarne w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.
          To było wspaniałe i pyszne popołudnie, za które bardzo dziękujemy!

• Dyniowa Farma

• Dary jesieni

• Konkurs plastyczny "Ostre zębiska Bobra Boryska"

• Nasze prace konkursowe, które wzięły udział w konkusie plastycznym Pysi Zającówny "Ostre zębiska Bobra Boryska" z serii "Pożyteczne opowieści Pysi Zającówny"

• 29 września- Dzień Ziemniaka

• 29 września obchodziliśmy również Dzień Ziemniaka. Całą Szkołą wybraliśmy się na stadion w Zarebkach. Tam odbyły się różne zawody i zabawy oraz dzieci miały okazję zjeść pieczonego ziemniaka.

• 29 września- Dzień Chłopaka

• 20 września- Dzień Przedszkolaka

• 20 września to wspaniały dzień! DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!
          Troszkę się nasz dzień przesunął, jednak dzień był fantastyczny. Zabawa w sali zabaw Kraina Uśmiechu w Kolbuszowej.

• 15 września- Dzień Kropki