• KONKURS

BEZPIECZNY INTERNET

Zapraszam do udziału w szkolnym konkursie promującym                                Dzień Bezpiecznego Internetu

I . CELE KONKURSU:

- propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu,

- uświadamianie uczniom  zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu,

- wzmacnianie wśród uczniów wiary we własne umiejętności i zdolności.

II. KATEGORIE KONKURSOWE:

Kategoria I -dla uczniów klas 0-III

Temat zadania: Bezpieczeństwo w sieci

Plakat, rysunek jak wyobrażasz sobie Strażnika Internetu (format A3, technika dowolna)

Kategoria II -dla uczniów klas 0-III

Temat zadania: Bezpieczeństwo w sieci

Przestrzenny model wirusa komputerowego (prace można wykonać z wszystkich dostępnych materiałów)

Kategoria III -dla uczniów klas IV-VIII

Temat zadania: Zagrożenia w sieci, Bezpieczne korzystanie z Internetu

Animacja komputerowa w programie Scratch lub prezentacja multimedialna

Kategoria IV -dla uczniów klas IV-VIII

Temat zadania: Zagrożenia w sieci

Prace plastyczne na wybrany temat: „Jak bezpiecznie spędzać czas wolny w sieci”, „Jestem bezpieczny w sieci” (format A3, technika dowolna, można wprowadzać dodatkowe teksty)

Kategoria V -dla uczniów klas IV-VIII

Temat zadania: Zagrożenia w sieci

Hasło, rymowanka na temat -Bezpieczeństwo w sieci lub Zagrożenia w sieci. (format A3, technika dowolna, hasło, rymowanka powinno być widoczne z większej odległości, można je wzbogacić o elementy graficzne, hasło może być oryginalne lub z tytułem konkursu)

III. WARUNKI UCZESTNICTWA

- Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów

- Każdy uczeń może wziąć udział w kilku kategoriach konkursowych,

- Prace należy wykonywać indywidulnie

- Prace oceniane będą w następujących kategoriach: kl. 0 – III i IV – VIII,

Termin składania prac 28 luty 2020r.