Dla drugoklasistów były to pierwsze zajęcia w wodzie – pełne emocji, radości i nowych doświadczeń. Natomiast trzecioklasiści, którzy uczestniczą w lekcjach na basenie już kolejny rok, z zaangażowaniem doskonalili swoje umiejętności pływackie i świetnie dawali przykład młodszym kolegom i koleżankom.
Było mnóstwo radości, sportowej energii i uśmiechów!
Takie lekcje to nie tylko nauka pływania, ale także świetna okazja do rozwijania sprawności fizycznej i przełamywania własnych barier.