W naszej szkole mieliśmy niezwykłe przedstawienie – przedszkolaki zaprosiły uczniów i nauczycieli na barwne przedstawienie pt. „Na straganie” według Jana Brzechwy. Małe aktorki i mali aktorzy wcielili się w warzywne postacie, które – jak się okazało – potrafią nie tylko kłócić się o urodę, ale też rozbawić całą widownię!
Były kolorowe stroje, zabawne dialogi i mnóstwo dziecięcej radości. Publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami!